Informace k Táboru

Aktuality

Hlavní informace k táboru: 

Místo srazu je na naší nové základně v TnO  (viz mapa 1). Prosím parkovat u Fabu na parkovišti (viz mapa 2). Neparkujte ve vjezdu k základně!

Předání dětí bude probíhat 24. 7. 2023 od 8:00 do 9:00. Moc děkujeme, že přijedete na čas.

S sebou si vezměte vyplněný formulář bezinfekčnosti (naleznete na konci této stránky) a formulář od lékaře (lékař vám vydá vlastní formulář). 

Dále prosíme pročíst stránku: Co mít!, kde naleznete seznam věcí, které by děti měly mít s sebou.

 Vrácení učasníků bude probíhat 30. 7. 2023 v 19:00 až 20:00 na stejném místě .

Zajištění ubytovaní je ve velkém stanu, kde budou postele. Kdo chce může si vzít svůj stan a postavit si ho na určeném místě. Může zde spát nebo si do něj dat jen své věci (je zde výhoda většího soukromí). Díky nové základně máme dost místa na postavení stanů. Kdo máte možnost maskovací sítě na přehoz vezměte si jí s sebou 


Abychom mohli děti na začátku tábora rychle odbavit, prosíme rodiče, aby si společně s potvrzením  od doktora připravili vytisknuté a vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti, jež naleznete níže.

Instruktorský tábor 

kdo máte vezměte si stan -

Místo srazu je na naší nové základně v TnO (viz mapa 1). Prosím parkovat u Fabu na parkovišti (viz mapa 2). Neparkujte ve vjezdu k základně!

 Předání  bude probíhat 17. 7. 2023 od 8:00 do 9:00S sebou si vezměte vyplněný formulář bezinfekčnosti (naleznete na konci této stránky) a formulář od lékaře (lékař vám vydá vlastní formulář).

Dále prosíme pročíst stránku: Co mít!, kde naleznete seznam věcí, které by děti měly mít s sebou.

Předání bude probíhat 23. 7. 2023 v 17:00 až 18:00 na stejném místě . 


Info pro vedoucí : pro nás tábor končí 1.8.2023, až bude zakladna uklizena. 


Veškeré potřebné informace naleznete zde