KROUŽEK

Každé pondělí od 17:00 se scházíme v naší klubovně a poté vyrážíme do terénu. Připravujeme se na velké akce, soutěže a turnaje, které se konají po celé České Republice. Důležitá je pro nás celková příprava jednotlivců a jejich začlenění do týmu.  Každý se u nás naučí základním komunikačním schopnostem v týmu,  orientaci v mapě, základům sebeobrany, slaňovaní a lezení po skalách, osamostatní se a uvědomí si, co potřebuji, když jedou na více dní pryč. Dále se s dětmi věnujeme například taktice, přesné střelbě, operování v lese a budovách, základům zdravovědy a mnohému dalšímu. 


Minimální věk: 8 let
S sebou vezměte: rodiče, věci do lesa a kotníkovou obuv
Výpis akcí naleznete na úvodní stránce a přihlašovat se můžete v sekci registrace.

A jako novinku pro letošní rok jsme si pro tebe připravili zbrusu novou akci! Nyní máš možnost získávat na akcích a trénincích žetony za zabité nepřátele, směňovat je za vybavení a zároveň je využít, aby ses stal tím nejlepším Zabijákem.

Čeká tě i spousta jiných zajímavých možností. Budeš kromě sbírání žetonů také zlepšovat svoji fyzickou zdatnost, plánovat útoky na nepřátele, nebo se osvědčíš jako mimořádně bystrý člen? Nebo rovnou vše najednou? Je to jen na tobě! :)

Před sebou máš 4 hodnosti, u každé z nich můžeš splnit první, druhou nebo třetí úroveň a jako odměna tě čeká zcela nová nášivka, která u nás dost znamená a díky které se prokážeš jako mimořádně důležitý člen týmu. Tak hodně štěstí! :)  

Registrace Kroužek  

2020-2021


Kde nás najdete?


Neváhejte nás kontaktovat na
 774 633 124

asthejna@gmail.com

CrossAir

A hlavně realita!